Postaw na prostotę

j uwagi. Brak pomysłów, robienie zakupów pod wpływem chwili, brak konsekwencji sprawia, że wiele mieszkań nie wygląda zbyt dobrze. pracownia projektowa szczecin Intensywne kolory...O wnętrzach można napisać dużo. Bez wątpienia je

Dodane: 06-04-2014 09:37
Postaw na prostotę pracownia projektowa szczecin
O wnętrzach można napisać dużo. Bez wątpienia jest to ważny element naszego życia - to jest istotne w jakich mieszkaniach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej uwagi. Brak pomysłów, robienie zakupów pod wpływem chwili, brak konsekwencji sprawia, że wiele mieszkań nie wygląda zbyt dobrze. Intensywne kolory...O wnętrzach można napisać dużo. Bez wątpienia jest to ważny element naszego życia - to jest istotne w jakich mieszkaniach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej uwagi. Brak pomysłów, robienie zakupów pod wpływem chwili, brak konsekwencji sprawia, że wiele mieszkań nie wygląda zbyt dobrze.

Intensywne kolory ścian w małych, niskich blokowych mieszkaniach to naprawdę koszmar. Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale nad gustem trzeba tez popracować. To, że jakiś kolor jest naszym ulubionym nie znaczy, że trzeba go od razu pakować na ściany. Intensywnie pomarańczowa sukienka może wyglądać fajnie, ale takie pomieszczenie będzie sprawiać złe wrażenie. Poza tym intensywne kolory są zwyczajnie męczące, a w domu mamy przecież odpoczywać.

Dobrze jest tak urządzić mieszkanie, by czuć się w nim dobrze. I nie, naprawdę nikt nie czuje się dobrze w małych, klaustrofobicznych pokojach, pomalowanych na jakieś dzikie kolory. Biel to naprawdę NIE JEST szpitalny kolor! A żółte ściany nie sprawią, że będzie przytulnie. Nastrój budujemy dodatkami, meblami NIE kolorem ścian. Pamiętajmy - mniej znaczy więcej. Lubisz żółty? Super. Kup żółtą półkę, szafkę, czy nawet kanapę. Lub krzesła. Ale nie serwuj sobie jajecznicy na ścianach!Wpis inspirowany jest również Biuro projektowe szczecin Projektowanie wnętrz szczecin - to całkiem niezłe Warto rzucić okiem także na Projektowanie wnętrz szczecin Biuro projektowe szczecin - to całkiem niezłe

© 2019 http://przedszkole3.tychy.pl/