Coś co lubią wszyscy: Auta i ślub

i się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta do ślubu śląskie - i możemy się przejechać Ferrari, Ford Mustang czy innym...wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!Co to ślub? DefinicjaŚlub sta

Dodane: 23-02-2015 09:28
Coś co lubią wszyscy: Auta i ślub Na prawie każdą ważną uroczystość w naszym życiu warto się dobrze ubrać, ale też warto zadbać o odpowiedni transport, którym dojedziemy na miejsce. Są wydarzenia mniej i bardziej istotne, ale wydaje mi się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem - i możemy się przejechać Ferrari, Ford Mustang czy innym...wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!

Co to ślub? Definicja

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub


Poszperaj i przejrzyj różne oferty

Przejrzyjmy nie tylko galerię na stronie fotografa, ponieważ są tam wyłącznie wyselekcjonowane, najlepsze zdjęcia. Najlepiej popatrzmy również na bloga - tam najczęściej są zdjęcia z każdego ślubu, a jeśli nie, to z pewnością będzie ich więcej, niż w galerii. A jeśli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Nie patrz na cenę, patrz na portfolio i opinie

Inna sprawa, że są również fotografie wyjątkowe. Za tym idzie dość duży koszt, oraz trudność z rezerwacją terminu. Nic dziwnego, jakość kosztuje, a i tak klientów nie brakuje.

Czy warto mieć takiego fotografa na własnym ślubie? Cóż, to zależy od priorytetów. Dobre fotografie zawsze będą piękną pamiątką, którą z dumą będzie można pokazywać następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.


Warto wszystko wcześniej zaplanować

Zasadniczo - jeżeli zamierzamy się pobrać w sezonie letnim, powinniśmy się liczyć z tym, ze fotograf może mieć już pełny grafik. Nie zapominajmy, że śluby odbywają się najczęściej w soboty, więc ktoś inny może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.

Z tego powodu doradzam wczesną rezerwację, żeby zapobiec problemom. Zwłaszcza, jeżeli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.© 2019 http://przedszkole3.tychy.pl/