To jest właśnie dobrodziejstwo outsourcingu

Dodane: 31-05-2014 07:42
To jest właśnie dobrodziejstwo outsourcingu Miło jest czasem napisać o czymś rozrywkowym ale tym razem znów chcę skupić się na innym temacie. Obsługa firmy bhp może się bardzo opłacać. To nie tylko oddanie wszystkich zadań bezpieczeństwa i higieny pracy ale także szkolenia wstępne i okresowe dla pracowników. Oczywiście ważną kwestią jest to, że zyskuje się święty spokój w tym aspekcie. To tyle. Spójrzmy...Miło jest czasem napisać o czymś rozrywkowym ale tym razem znów chcę skupić się na innym temacie.

Obsługa firmy bhp może się bardzo opłacać. To nie tylko oddanie wszystkich zadań bezpieczeństwa i higieny pracy ale także szkolenia wstępne i okresowe dla pracowników. Oczywiście ważną kwestią jest to, że zyskuje się święty spokój w tym aspekcie. To tyle. Spójrzmy jednak na inną rzecz.

Należy wspomnieć o tym, że okresowe szkolenie bhp kończy się dla pracownika egzaminem z zakresu informacji objętej szkoleniem. Po zdaniu takiego egzaminu nasz pracownik otrzymuje zaświadczenie, którego kopię przechowuje ośrodek BHP. Natomiast z innej strony na to patrząc.

Czy jako manager firmy warto narażać się na stres i ryzyko związane z obsługą bhp w swojej firmie? Myślę, że nie warto - bo nawet jeśli nie popełnisz kosztownych błędów to tracisz mnóstwo cennego czasu. Bardziej będzie się opłacało więcej popracować nad rozwojem firmy a bhp oraz księgowość przekazać do firmy zewnętrznej. To jest właśnie dobrodziejstwo outsourcingu. Warto zastanowić się także nad czymś innym.

Być może kwestia szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy kojarzy się z czymś dość czasochłonnym. W końcu trzeba wysłać pracowników do ośrodka szkoleniowego żeby odbyli to szkolenie, trzeba rzecz jasna zapłacić za odbycie kursu. Dodatkowy kosztem jest przejazd i stracony czas pracowników. A co jeśli można by zrobić szkolenie w firmie? To jest możliwe. Podobnie wygląda kwestia sprawy, którą zaraz poruszę.

Na dziś koniec! Idę odpocząć. usługi bhp
firma bhp - też dobry
Na temat szkolenia bhp to też niezłe info
Na temat szkolenia bhp warszawa to też niezłe źródło
Wpis inspirowany jest również usługi bhp


© 2019 http://przedszkole3.tychy.pl/