O nieruchomościach raz jeszcze

Dodane: 30-06-2014 08:24
O nieruchomościach raz jeszcze Sporo Polaków interesuje rodzimy rynek nieruchomości. Część to inwestorzy, ale większość jest zainteresowana nabyciem swojego mieszkania. Wszyscy mamy świadomość, że sytuacja ekonomiczna młodych Polaków jest wyjątkowo ciężka - wielu żyje pod jednym dachem z rodzicami,...Sporo Polaków interesuje rodzimy rynek nieruchomości. Część to inwestorzy, ale większość jest zainteresowana nabyciem swojego mieszkania. Wszyscy mamy świadomość, że sytuacja ekonomiczna młodych Polaków jest wyjątkowo ciężka - wielu żyje pod jednym dachem z rodzicami, nie mając możliwości znalezienia dobrej pracy, nie mogą liczyć na kredyt. Bo dla większości kredyt hipoteczny jest jedyną szansą na zakup nieruchomości.

Nie dziwi więc, że rynek nieruchomości cieszy się takim zainteresowaniem. Bywa, że z powodu tych emocji ludzie dokonują złych wyborów, biorą kredyt bez wkładu własnego, bez żadnej pewności że dadzą radę przez 30 lat rzetelnie go spłacać. Jednak potrzeba posiadania własnego mieszkania, założenia swojej rodziny i pełnego usamodzielnienia się, jest naprawdę bardzo duża. Według statystyk większość ludzi do 34 roku życia żyje w rodzinnych domach, często nie stać ich nawet na wynajem. Rodzi to frustracje i prowadzi do konfliktów. Często to własnie rodzice pomagają swoim dzieciom się usamodzielnić i dokładają do raty kredytu, lub zapewniają wkład własny.

Obecnie wielu patrzy z nadzieją na rządowy program - jednak nawet deweloperzy są sceptyczni.
szczecin nowe mieszkania
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj mieszkania sprzedaż szczecin - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: mieszkania szczecin - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: mieszkania z garażem szczecin - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.
Na ten temat napisali także na mieszkania pod klucz szczecin


© 2019 http://przedszkole3.tychy.pl/