Jak zrobić zabudowę balkonu?

dstawi produkty oferowane przez naszą firmę. Po umówieniu się na pomiar dojeżdżamy do Państwa na dogodną godzinę i we wskazane miejsce.Komary...- upierdliwość sezonuCiężko sobie wyobrazić lato bez moskitiery. Niestety w naszym kl

Jak zrobić zabudowę balkonu? zabudowa balkonu białystok
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ.

Wystarczy jeden telefon (793-607-328), sms lub e-mai (zdunik.jacek@gmail.com)

Nasz przedstawiciel dokona pomiarów i wyceny oraz przedstawi produkty oferowane przez naszą firmę.

Po umówieniu się na pomiar dojeżdżamy do Państwa na dogodną godzinę i we wskazane miejsce.

Komary...- upierdliwość sezonu

Ciężko sobie wyobrazić lato bez moskitiery. Niestety w naszym klimacie komary to bardzo powszechne zjawisko - te upierdliwe owady potrafią zepsuć letnie wieczory i zmienić noce w koszmar. Oprócz komarów coraz częściej dokuczają nam meszki - te małe paskudztwa mimo, że nie wydają z siebie irytującego bzyczenia, potrafią byc groźne. Dobra moskitiera powinna przynajmniej częściowo rozwiązać problem. Na rynku mamy wiele rodzajów moskitier - od lekkich, tekstylnych po drobne siateczki z metalu. Proste rozwiązania są najlepsze!


Lekarstwo na małą przestrzeń - zabudowa balkonu

Zabudowa balkonu może wyglądać naprawdę dobrze, zwłaszcza jeśli została zaplanowana na etapie projektu. Coraz częściej jest to integralna część mieszkań budowanych przez deweloperów. Czy ma to funkcjonalny sens? Myślę, że taka przestrzeń można naprawdę dobrze wykorzystać - idealnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynkowe, nie zawsze przecież możemy cieszyć się piękną pogodą. W naszym klimacie często pada, średnioroczne temperatury nie są zbyt wysokie, więc balkon przez większość roku nie jest wykorzystywany. Dobrze zrobiona zabudowa powinna mieć możliwość szerokiego otwarcia segmentów - dzięki temu możemy odzyskać balkon, jeśli pogoda zmieni się na lepsze.


Moskitiera - definicja

Moskitiera (hiszp. mosquito - komar) ? zasłona z gęstej siatki, zakładana na okna lub zawieszana nad łóżkiem. Stanowi osłonę przed komarami, muchami oraz innymi owadami. Może być wykonywana z bawełny, polietylenu, poliester, oraz nylonu.

Mimo że początki regularnego używania moskitier datuje się na połowę XVIII wieku, były one wykorzystywane od czasów prehistorycznych. Kleopatra, królowa Egiptu, również spała pod tego typu zasłoną.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Moskitiera© 2019 http://przedszkole3.tychy.pl/