Dzietnośc w Polsce, a przedszkola

ajlepsza. Ale, żeby kobiety mogły wrócić do pracy, dzieci muszą mieć zapewnioną opiekę. klub malucha targówek A z drugiej strony dochodzą alarmy demografów, że dzietność w naszym kraju jest na niebezpiecznie...Przedszkola i żło

Dzietnośc w Polsce, a przedszkola klub malucha targówek
Przedszkola i żłobki to gorący temat. Mówi się o tym w kwestii polityki prorodzinnej, jako o czynniku niezbędnym do aktywizacji zawodowej kobiet. Wiadomo, że zasadniczo sytuacja gospodarcza nie jest najlepsza. Ale, żeby kobiety mogły wrócić do pracy, dzieci muszą mieć zapewnioną opiekę. A z drugiej strony dochodzą alarmy demografów, że dzietność w naszym kraju jest na niebezpiecznie...Przedszkola i żłobki to gorący temat. Mówi się o tym w kwestii polityki prorodzinnej, jako o czynniku niezbędnym do aktywizacji zawodowej kobiet. Wiadomo, że zasadniczo sytuacja gospodarcza nie jest najlepsza. Ale, żeby kobiety mogły wrócić do pracy, dzieci muszą mieć zapewnioną opiekę.

A z drugiej strony dochodzą alarmy demografów, że dzietność w naszym kraju jest na niebezpiecznie niskim poziomie. I że nie będzie miał kto pracować na przyszłe emerytury. Nad sensem tego argumentu można dyskutować długo, ale do żadnych konstruktywnych wniosków się nie dojdzie.

Aby kobiety mogły i chciały rodzić dzieci jest potrzebna określona infrastruktura. Nie może być tak, że matce do pracy nie opłaca się pójść, bo zarobiona kwota nie pokryje kosztu niani/przedszkola/żłobka. Bo do państwowego dostać się nie ma szans.

W Wielkiej Brytanii Polki nie mają problemów z posiadaniem dzieci. Ale pozwalają im na to po prostu czynniki materialne. Nie można porównywać dwóch tak różnych krajów, jak nasz i GB. Nie można się jednak dziwić postawie kobiet, które nie chcą się w Polsce zdecydować na dzieci.Wpis inspirowany jest również przedszkole targówek Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: przedszkole prywatne warszawa - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały. przedszkole targówek - tekst jest OK W temacie przedszkole prywatne warszawa targówek warto poczytać również pozostałe informacje.