Chciał Tylko znaleźć kardiologa. Popełnił Błąd, Który Kosztował Go ...

piece medycznej. Słowo „kardia” pochodzi od łacińskiego słowa cardia oznaczającego „serce”. Choroba sercowo-naczyniowa to każde zaburzenie iz/i lub nieprawidłowe funkcjonowanie jednego lub więcej narządów zwi

Dodane: 28-09-2022 01:03
Chciał Tylko znaleźć kardiologa. Popełnił Błąd, Który Kosztował Go ... kardiolog cieszyn

Słowo „kardia” pochodzi od łacińskiego słowa

Kardiolog to lekarz specjalizujący się w chorobach narządowych oraz schorzeniach serca, naczyń krwionośnych, układu oddechowego i ogólnej opiece medycznej. Słowo „kardia” pochodzi od łacińskiego słowa cardia oznaczającego „serce”. Choroba sercowo-naczyniowa to każde zaburzenie iz/i lub nieprawidłowe funkcjonowanie jednego lub więcej narządów zwi


© 2019 http://przedszkole3.tychy.pl/