Chciał Tylko znaleźć kardiologa. Popełnił Błąd, Który Kosztował Go ...

piece medycznej. Słowo „kardia” pochodzi od łacińskiego słowa cardia oznaczającego „serce”. Choroba sercowo-naczyniowa to każde zaburzenie iz/i lub nieprawidłowe funkcjonowanie jednego lub więcej narządów zwi

Chciał Tylko znaleźć kardiologa. Popełnił Błąd, Który Kosztował Go ... kardiolog cieszyn

Słowo „kardia” pochodzi od łacińskiego słowa

Kardiolog to lekarz specjalizujący się w chorobach narządowych oraz schorzeniach serca, naczyń krwionośnych, układu oddechowego i ogólnej opiece medycznej. Słowo „kardia” pochodzi od łacińskiego słowa cardia oznaczającego „serce”. Choroba sercowo-naczyniowa to każde zaburzenie iz/i lub nieprawidłowe funkcjonowanie jednego lub więcej narządów zwi


© 2019 http://przedszkole3.tychy.pl/