Błędy w urządzaniu wnętrz

Dodane: 25-03-2014 08:07
Błędy w urządzaniu wnętrz O wnętrzach można napisać wiele. Bez wątpienia jest to ważny element naszego życia - to jest ważne w jakich mieszkaniach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej uwagi. Brak sprecyzowanych oczekiwań, robienie zakupów pod wpływem chwilowego zachwytu, brak konsekwencji...O wnętrzach można napisać wiele. Bez wątpienia jest to ważny element naszego życia - to jest ważne w jakich mieszkaniach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej uwagi. Brak sprecyzowanych oczekiwań, robienie zakupów pod wpływem chwilowego zachwytu, brak konsekwencji sprawia, że wiele mieszkań nie wygląda najlepiej. Projektowanie wnętrz Szczecin

Intensywne kolory ścian w małych, niskich blokowych mieszkaniach to naprawdę koszmar. Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale nad gustem trzeba tez popracować. To, że jakiś kolor jest naszym ulubionym nie znaczy, że trzeba nim malować ściany. Intensywnie czerwona sukienka może wyglądać dobrze, ale takie pomieszczenie będzie sprawiać złe wrażenie. Poza tym intensywne kolory są po prostu męczące, a w domu mamy przecież odpoczywać.

Dobrze jest tak urządzić dom, by czuć się w nim dobrze. I nie, naprawdę nikt nie czuje się dobrze w małych, klaustrofobicznych pokojach, pomalowanych na jakieś dzikie kolory. Biel to naprawdę NIE JEST szpitalny kolor! A żółte ściany nie sprawią, że będzie przytulnie. Nastrój budujemy dodatkami, meblami NIE kolorem ścian. Pamiętajmy - mniej znaczy więcej. Lubisz żółty? Super. Kup żółtą półkę, szafkę, czy nawet kanapę. Lub krzesła. Ale nie serwuj sobie jajecznicy na ścianach!Warto rzucić okiem także na Projektowanie wnętrz Szczecin Projektowanie wnętrz Szczecin - też dobry Na temat Projektowanie wnętrz Szczecin to też niezłe źródło Na temat Projektowanie wnętrz Szczecin to też niezłe źródło

© 2019 http://przedszkole3.tychy.pl/